Nailner 2 w 1

Nailner 2 w 1 leczy grzybicę i dba o zdrowy wygląd paznokci
Preparaty Nailner 2 w 1 leczą grzybicę i szybko poprawiają wygląd paznokci.

Jeśli zależy Ci na efektach widocznych w krótkim czasie, Nailner 2 w 1 spełni twoje oczekiwania – wyleczy grzybicę, nawilży i rozjaśni paznokcie, przywracając im zdrowy wygląd. Jest łatwy i szybki w użyciu.

Jak długo trwa leczenie?
Czas leczenia do całkowitego wyeliminowania infekcji wynosi zwykle 12 tygodni, ale nowy paznokieć rośnie dłużej (ok. 12 miesięcy).

Po jakim czasie paznokcie odzyskują zdrowy wygląd?
W przeciwieństwie do wielu innych środków leczniczych, produkty Nailner 2 w 1 szybko poprawiają wygląd paznokci i jednocześnie leczą, dzięki czemu możesz mieć zdrowe, pięknie wyglądające paznokcie już w trakcie leczenia.

Czy przed aplikacją trzeba spiłować paznokieć?
Preparaty Nailner 2 w 1 są łatwe i wygodne w użyciu. Aplikacja zajmuje tylko 1-2 minuty dziennie i nie trzeba piłować paznokcia przed ich użyciem.  

Jaki jest mechanizm działania preparatów Nailner 2 w 1?
Preparaty Nailner 2 w 1 działają poprzez wnikanie w głąb warstwy keratynowej paznokcia i obniżanie pH zakażonego paznokcia. Stwarza to niekorzystne środowisko dla grzybów, dzięki czemu eliminuje zakażenie i zapobiega rozprzestrzenianiu się grzybicy na inne paznokcie oraz zapobiega nawrotom. Preparaty Nailner 2 w 1 zawierają również składnik nawilżający, który poprawia kondycję zniszczonych paznokci. Wystarczy nałożyć roztwór za pomocą pędzelka (lakier) lub sztyftu – nie ma potrzeby piłowania paznokcia przed aplikacją preparatu. Wszyscy pacjenci biorący udział w badaniach wyleczyli grzybicę paznokci stosując codziennie preparaty Nailner 2 w 1 przez 12 tygodni. Nailner 2 w 1 zawiera składniki, które nie uszkadzają paznokci i mogą być stosowane zarówno do leczenia, jak i zapobiegania grzybicy paznokci.

Nailner 2 w 1 leczy grzybicę paznokci dzięki podwójnemu działaniu:

Wnika w płytkę całego paznokcia:

Grzyby znajdują się nie tylko na powierzchni, ale także w całej płytce paznokciowej. Nailner 2 w 1 skutecznie wnika w głąb płytki i wysyca paznokieć, usuwając w ten sposób wszystkie obecne grzyby. Jego składniki aktywne działają nie tylko na powierzchni, ale także w głębi paznokcia.

Obniża pH do poziomu niezbędnego do eliminacji grzybów:

Wykazano, że grzybicy sprzyja środowisko zasadowe – wysokie pH. Grzyby uwalniają substancje, które rozkładają keratynę i powodują widoczne na oko uszkodzenia paznokci, związane z zakażeniem. Nailner 2 w 1 zawiera kwas mlekowy, który obniża pH i stwarza niekorzystne środowisko do przetrwania grzybów.